Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

O nás

Igepa CZ s.r.o.

Naše česká pobočka vznikla počátkem devadesátých let. Od té doby jsme se vypracovali do podoby moderního velkoobchodu, který se svými téměř devadesáti zaměstnanci produkuje obrat na úrovni přibližně 1 miliardy Kč ročně.
Igepa sídloV roce 2001 byla dokončena výstavba našeho vlastního areálu na kraji města Odolena Voda. Ve stejném roce vznikla i brněnská pobočka zahrnující především skladové prostory s administrativním zázemím. Vedle lepšího zásobení moravského regionu je sklad v Brně využíván i pro zásobování vídeňského skladu.

V prosinci 2010 jsme otevřeli novou halu v areálu centrály v Odoleně Vodě, která nabízí 7 500 paletových míst a na 3 500 skladových položek. To se stávající halou zaručuje dostatečné kapacity pro vytvoření skladových zásob umožňujících rychlou reakci na potřeby zákazníků.Igepa sklad

Současně s novými skladovými prostorami jsme zmodernizovali a rozšířili také administrativní část budovy.

V únoru 2020 jsme převzali veškerá aktiva společnosti ZING trading na českém trhu, čímž jsme významně posílili svou pozici v oblasti Paper & Print a zároveň rozšířili kapacitu skladů. 

Paper & Print

V oblasti grafických papírů dodáváme širokou paletu produktů a to jak v arších, tak v kotoučích. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů, jako jsou přírodní ofsetové papíry, papíry natírané, samopropisovací či samolepicí, kartony, speciální grafické papíry, papíry s certifikáty pro digitální tisk, certifikáty v oblasti ekologie a řadu dalších. 

Igepa skladové zásoby

Nabízíme nejširší výběr grafických a obalových lepenek a to jak grafický karton - GZ, GC1, GC2, GT1, tak i lepenky pro obalový průmysl - GD.

Všechny tyto materiály nabízíme v široké škále plošných hmotností a formátů. V případě poptávky jsme schopni nabídnout i zcela atypické technologické formáty. 

 
Viscom

Jsme jedním z největších dodavatelů materiálů pro signmaking na českém trhu. V našem sortimentu naleznete široké spektrum materiálů, jako jsou car wrapové materiály, materiály pro digitální velkoformátový tisk (a to jak solventní, tak i water-based stroje), materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu, deskové materiály, informační systémy, okenní fólie atd. 

Abychom dokázali pokrýt veškeré potřeby svých zákazníků v oblasti velkoformátového tisku, zahájili jsme na podzim 2017 prodej technologií OKI, postupně zařazovali do portfólia velkoformátové tiskárny Epson Sure Color, plotry Graphtec, tiskárny EFI a frézy Gunnar. Na přelomu 2019 / 2020 jsme v Praze otevřeli velký showroom. K prodaným strojům samozřejmě poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis a dodáváme spotřební zboží.

Office

Pozornost business unit "Office" se upíná k udržitelnosti a klimatické neutralitě, kde pozorujeme trend poptávek už i na českém a slovenském trhu. Nabízíme proto materiály s certifikáty FSC, CO2 neutral, Eco Label atd. Dodáváme kancelářské papíry, barevné papíry a papíry špičkové kvality pro barevný laserový tisk i inskoustový tisk. Nabízíme i kopírovací a plotrové papíry v rolích. 

 

Packaging

Od roku 2020 máme oficiálně i business unit Packaging, i když vybraný obalový sortiment už jsme v portfoliu měli. Specializujeme se na průmyslový packaging a obaly pro e-shopy. Nabízíme výplňové, uzavírací a fixační materiály, materiály pro transportní balení a profesionální logistiku, zásilkové a poštovní obaly, ale i vývoj obalů a optimalizaci procesů.

Igepa signmaking

Až osmdesát procent položek z naší široké nabídky je skladem v našem centrálním skladu v Odoleně Vodě.

Politika společnosti

ISO 9001: 2015


Nakupování, skladování, distribuce a prodej zboží a služby spojené s prodejem zboží v oblasti polygrafického, obalového a reklamního průmyslu.