Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

O nás

Igepa velkoobchod papírem spol. s r.o.

Naše česká pobočka vznikla počátkem devadesátých let. Od té doby jsme se vypracovali do podoby moderního velkoobchodu, který se svými téměř devadesáti zaměstnanci produkuje obrat na úrovni přibližně 1 miliardy Kč ročně.
Igepa sídloV roce 2001 byla dokončena výstavba našeho vlastního areálu na kraji města Odolena Voda. Ve stejném roce vznikla i brněnská pobočka zahrnující především skladové prostory s administrativním zázemím. Vedle lepšího zásobení moravského regionu je sklad v Brně využíván i pro zásobování vídeňského skladu.

V prosinci 2010 jsme otevřeli novou halu v areálu centrály v Odoleně Vodě, která nabízí 7 500 paletových míst a na 3 500 skladových položek. To se stávající halou zaručuje dostatečné kapacity pro vytvoření skladových zásob umožňujících rychlou reakci na potřeby zákazníků.Igepa sklad

Současně s novými skladovými prostorami jsme zmodernizovali a rozšířili také administrativní část budovy.

V únoru 2020 jsme převzali veškerá aktiva společnosti ZING trading na českém trhu, čímž jsme významně posílili svou pozici v oblasti Paper & Print a zároveň rozšířili kapacitu skladů. 

Paper & Print

V oblasti grafických papírů dodáváme širokou paletu produktů a to jak v arších, tak v kotoučích. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů, jako jsou přírodní ofsetové papíry, papíry natírané, samopropisovací či samolepicí, kartony, speciální grafické papíry, papíry s certifikáty pro digitální tisk, certifikáty v oblasti ekologie a řadu dalších. 

Igepa skladové zásoby

Nabízíme nejširší výběr grafických a obalových lepenek a to jak grafický karton - GZ, GC1, GC2, GT1, tak i lepenky pro obalový průmysl - GD.

Všechny tyto materiály nabízíme v široké škále plošných hmotností a formátů. V případě poptávky jsme schopni nabídnout i zcela atypické technologické formáty. 

 
Viscom

Jsme jedním z největších dodavatelů materiálů pro signmaking na českém trhu. V našem sortimentu naleznete široké spektrum materiálů, jako jsou car wrapové materiály, materiály pro digitální velkoformátový tisk (a to jak solventní, tak i water-based stroje), materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu, deskové materiály, informační systémy, okenní fólie atd. 

Abychom dokázali pokrýt veškeré potřeby svých zákazníků v oblasti velkoformátového tisku, zahájili jsme na podzim 2017 prodej technologií OKI, postupně zařazovali do portfólia velkoformátové tiskárny Epson Sure Color, plotry Graphtec, tiskárny EFI a frézy Gunnar. Na přelomu 2019 / 2020 jsme v Praze otevřeli velký showroom. K prodaným strojům samozřejmě poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis a dodáváme spotřební zboží.

Office

Pozornost business unit "Office" se upíná k udržitelnosti a klimatické neutralitě, kde pozorujeme trend poptávek už i na českém a slovenském trhu. Nabízíme proto materiály s certifikáty FSC, CO2 neutral, Eco Label atd. Dodáváme kancelářské papíry, barevné papíry a papíry špičkové kvality pro barevný laserový tisk i inskoustový tisk. Nabízíme i kopírovací a plotrové papíry v rolích. 

 

Packaging

Od roku 2020 máme oficiálně i business unit Packaging, i když vybraný obalový sortiment už jsme v portfoliu měli. Specializujeme se na průmyslový packaging a obaly pro e-shopy. Nabízíme výplňové, uzavírací a fixační materiály, materiály pro transportní balení a profesionální logistiku, zásilkové a poštovní obaly, ale i vývoj obalů a optimalizaci procesů.

Igepa signmaking

Až osmdesát procent položek z naší široké nabídky je skladem v našem centrálním skladu v Odoleně Vodě.

Politika společnosti

ISO 9001: 2015


Nakupování, skladování, distribuce a prodej zboží a služby spojené s prodejem zboží v oblasti polygrafického, obalového a reklamního průmyslu.

 

 Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace