Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

O nás

Igepa velkoobchod papírem spol. s r.o.

Naše česká pobočka vznikla počátkem devadesátých let. Od té doby jsme se vypracovali do podoby moderního velkoobchodu, který se svými padesáti zaměstnanci produkuje obrat na úrovni přibližně 600 milionů Kč ročně.
Igepa sídloV roce 2001 byla dokončena výstavba našeho vlastního areálu na kraji města Odolena Voda. Ve stejném roce vznikla i brněnská pobočka zahrnující především skladové prostory s administrativním zázemím. Vedle lepšího zásobení moravského regionu je sklad v Brně využíván i pro zásobování vídeňského skladu.

V prosinci 2010 jsme otevřeli novou halu v areálu centrály v Odoleně Vodě, která nabízí 7 500 paletových míst a na 3 500 skladových položek. To se stávající halou zaručuje dostatečné kapacity pro vytvoření skladových zásob umožňujících rychlou reakci na potřeby zákazníků.Igepa sklad

Současně s novými skladovými prostorami jsme zmodernizovali a rozšířili také administrativní část budovy.

V únoru 2020 jsme převzali veškerá aktiva společnosti ZING trading na českém trhu, čím jsme významně posílili svou pozici v oblasti Paper & Print.

Paper & Print

V oblasti grafických papírů dodáváme širokou paletu produktů a to jak v arších, tak v kotoučích. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů, jako jsou přírodní ofsetové papíry, papíry natírané, samopropisovací či samolepicí, kartony, speciální grafické papíry, papíry s certifikáty pro digitální tisk, certifikáty v oblasti ekologie a řadu dalších. Igepa skladové zásoby

Všechny tyto materiály nabízíme v široké škále plošných hmotností a formátů. V případě poptávky jsme schopni nabídnout i zcela atypické technologické formáty. 

 


Viscom

Jsme jedním z největších dodavatelů materiálů pro signmaking na českém trhu. V našem sortimentu naleznete široké spektrum materiálů, jako jsou car wrapové materiály, materiály pro digitální velkoformátový tisk (a to jak solventní, tak i water-based stroje), materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu, deskové materiály, informační systémy, okenní fólie atd. 

Abychom dokázali pokrýt veškeré potřeby svých zákazníků v oblasti velkoformátového tisku, zahájili jsme na podzim 2017 prodej technologií OKI, postupně zařazovali do portfólia velkoformátové tiskárny Epson Sure Color, plotry Graphtec, tiskárny EFI a frézy Gunnar. Na přelomu 2019 / 2020 jsme v Praze otevřeli velký showroom. K prodaným strojům samozřejmě poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis a dodáváme spotřební zboží.

Office & Packaging

Od roku 2020 máme oficiálně i business unit Office & Packaging, i když kancelářské papíry a vybraný obalový sortiment už máme v portfoliu dlouho. Dodáváme kancelářské papíry, barevné papíry a papíry špičkové kvality pro barevný laserový tisk. K bublinkovým fóliím, lepenkám a kartonům postupně přibývá ucelený sortiment strečových a smršťovacích fólií a další budou následovat.

Igepa signmaking

Až osmdesát procent položek z naší široké nabídky je skladem v našem centrálním skladu v Odoleně Vodě.

 Rychlý kontakt

Pokud s námi chcete mluvit po telefonu, poslat email nebo nás navštívit, naše kontaktní informace naleznete ZDE

Odmítnutí souhlasu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace