Kdo jsme?


IGEPA CZ je dceřiná společnost významného mezinárodního koncernu IGEPA group. Ročně dosahuje obrat přes 1 mld. Kč. Centrála společnosti se nachází v Odoleně Vodě, kde je i centrální sklad. Další velký sklad je v Rajhradu u Brna, prodejní kanceláře v Brně a Ostravě. Máme vlastní flotilu nákladních vozidel.


Neustále rosteme, a proto můžeme svým zaměstnancům nabídnout jistotu pracovního uplatnění ve stabilní společnosti s budoucností. Vážíme si každého zaměstnance; pracuje jich u nás více než 80. Snažíme se pro ně být co nejlepším zaměstnavatelem, který jim dopřeje dostatek profesního a osobního rozvoje i odpočinku. Zajistíme, aby byli odborníky ve svém oboru a svou práci měli rádi.


Odměny a benefity:


5 týdnů dovolené

Chápeme, že odpočinek je důležitý a že pro maximální pracovní nasazení je potřeba si náležitě odpočinout. Všichni naši zaměstnanci tedy mají 5 týdnů dovolené.

A to hned od začátku pracovního poměru.


Příspěvek na stravování

Je pro nás velmi důležité, aby se naši zaměstnanci cítili během své práce co nejlépe. Samozřejmostí je pro nás tedy příspěvek na stravování.


Odměny

Vážíme si všech našich zaměstnanců a proto je odměňujeme vždy při dosažení pracovního výročí a osobního jubilea, za mimořádné výkony nebo při odchodu do důchodu.