Epson Sure Color V-7000


Představujeme SureColor SC-V7000, první UV LED plochou tiskárnu od EPSONu


Velkoformátová tiskárna SureColor SC-V7000 doplňuje portfolio Epson v oblasti značení, POS a interiérového designu. Vedle známých eco-solventních tiskáren a nedávno uvedené tiskárny s resin inkousty tak Epson nabízí celé portfolio tiskových technologií pro signmaking. 

SureColor SC-V7000 staví na úspěchu signage tiskáren řady SureColor S, které zaručují kvalitní, rychlé a spolehlivé výsledky na různých médiích. Model SC-V7000 je navržen tak, aby vyhovoval potřebám dnešního reklamního trhu, který se zaměřuje na rychlejší produkci a nižší celkové náklady na vlastnictví, aniž by byla ohrožena kvalita tiskových výsledků.

Signage tiskárna obsahuje tiskovou hlavu Epson Micro Piezo v kombinaci s nově vyvinutou sadou deseti originálních inkoustů, včetně standardního šedého, červeného, ​​bílého a parciálního laku. Tím je zajištěna přesná reprodukce barev pro přímé a firemní barvy - výstup, kde nelze připustit kompromis.

Standardně je dodáván čtyřzónový vakuový systém - operátoři tedy využívají pouze plochu potřebnou pro tiskovou úlohu. Další funkce, jako je ionizátor a registrační kolíky, mohou usnadnit použití, zvýšit účinnost a produktivitu. Software Epson Edge Print RIP spolu se softwarem pro UV flatbed ovladač umožňuje operátorům snadno a opakovaně zrychlit tisk a produkovat kvalitní výtisky.

Plochá UV tiskárna s možností tisku až 2500 x 1250 mm umožňuje přímý tisk na širokou škálu podkladů o tloušťce až 80 milimetrů, včetně akrylátů, polykarbonátů, PVC, hliníku, kovů, polyesterů, pěnových desek, styrenu, dřeva a kamene.

Každá funkce modelu SC-V7000 byla navržena s ohledem na zákazníka. Jedná se o robustní a cenově dostupnou UV LED plochou signage tiskárnu schopnou rychlého a kvalitního tisku na širokou škálu médií. Model SC-V7000 hrdě označuje vstup společnosti Epson na trh UV plochého značení. 

Mezi hlavní vlastnosti SC-V7000 patří:

  • Nově vyvinutá sada 10 barevných inkoustů se světle azurovou, světle purpurovou a šedou pro nízkou zrnitost a červenou pro živé a jasné výtisky.
  • Vysokorychlostní tisk v jednom kroku i při použití bílé barvy nebo parciálního laku, dosažený díky jedinečnému rozložení tiskové hlavy. Ozdobte své výtisky rovnou při tisku a neztrácejte čas dalšími kroky dokončování!
  • Maximální velikost tisku - W2 500 x D 1250 mm
  • 4 zónový vakuový systém
  • Zarážky pro snadné a konzistentní umístění
  • Maximální tloušťka média 80 mm s automatickou detekcí a nastavením výšky
  • Ionizátor standardně obsahuje redukci statické elektřiny, která může způsobit nepřesnosti umístění kapek
  • Software Epson Edge Print RIP 

Více informací najdete v brožuře.