Canon Colorado M

Plně modulární roll-to-roll tiskárna s technologií UVgel pro velkoformátové grafiky.


Nakonfigurujte systém podle svých potřeb a později jej upgradujte v závislosti na nárůstu objemu tisku. K dispozici je mnoho možností, včetně smíšeného lesklého/matného tisku a bílého inkoustu.

Nejdůležitější přednosti tiskárny Canon Colorado M


Plně modulární
Jak vaše společnost poroste, můžete svoji tiskárnu upgradovat. Využijte možnosti upgradu přímo na místě, vyberte si bílý inkoust při pouhé návštěvě servisu, tiskněte oboustranné dokumenty a (dokonce i dočasně) zvyšte rychlosti tisku v době větší vytíženosti.

Bílá barva bez starostí
Použijte jedinečnou technologii UVgel a tiskněte dokumenty s bílým inkoustem a vysokým krytím rychlostí, která je až 3krát vyšší než u srovnatelných technologií. Zajistěte vysoce kvalitní výstup pomocí technologie FLXfinish+ a užijte si bezproblémový tisk bílým inkoustem bez nutnosti údržby nebo úpravy tiskové hlavy.

Nízké provozní náklady
Snižte náklady na pracovní sílu díky automatickému podávání rolí, snadno doplnitelným inkoustům a novému, pokročilému a vysoce automatizovanému systému údržby. Ušetřete za provozní náklady díky nižší spotřebě inkoustu a energie a ještě více zvyšte svoji rychlost, aniž byste museli absolvovat zdlouhavé návštěvy servisních pracovníků.

Klíčové parametry Canon Colorado M:

  • Plně modulární systém
  • Tiskové hlavy s rozlišením až 1800 dpi
  • Rychlost tisku až 159 m2/h
  • Šířka role až 1625 mm
  • Inkoust Canon UVgel 460
  • Okamžité vytvrzování pomocí UV LED
  • Možnost oboustranného tisku
  • Možnost založení dvou rolí současně

Technické údaje a další vlastnosti tiskárny Canon Colorado M najdete v brožuře.


Podívejte se na video, které ve zkratce představuje rozsah možností, které vám pořízení této tiskárny umožní:

Naše péče o vás nekončí prodejem. Poskytujeme servis, spotřební materiál i náhradní díly.

Na prodané zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis zkušenými techniky pro celé České republice. Pro objednání servisu nebo školení klikněte ZDE.