Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Rosteme, nejsme jen papír. Měníme se na Igepa CZ

Vážení obchodní partneři, zákazníci, dodavatelé,

dovolujeme si Vám oznámit, že došlo ke změně názvu společnosti. Nově nás v obchodním rejstříku najdete jako Igepa CZ s.r.o.

Od dob našeho vzniku v roce 1994 jsme ušli velký kus cesty. Zdaleka už nejsme jen velkoobchod papírem, jak zněl původní název. Náš sortiment se rozšířil zejména v materiálech a technologiích pro reklamu, tzv. Viscom, kde jsme jedničkou na trhu. V posledních letech sílí i divize Packagingu, která se zaměřuje na obalová řešení pro průmyslovou výrobu, logistiku a e-shopy. Rosteme samozřejmě i v tradiční oblasti grafických a kancelářských papírů, kde neustále rozšiřujeme portfolio zejména o grafické a obalové lepenky a speciality.

Chceme Vás ubezpečit, že veškeré smluvní závazky, fakturační údaje, IČ i DIČ zůstávají nezměněny a nejsou změnou názvu firmy nijak dotčeny.

Pokud naši společnost máte zavedenu ve svých systémech, prosíme o úpravu názvu tak, aby nejpozději od 1. 2. 2022 byly všechny doklady vystaveny se správným názvem firmy.

V případě dotazů se obracejte na své obchodní zástupce, pracovníky Zákaznického servisu nebo management, jejichž emaily jsou uvedeny v kontaktech.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

V Odoleně Vodě 17. 1. 2022


Ing. Petr Breburda, MBA
Generální ředitel
 

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17