Vydejte se na plavbu s Color Copy!

Kupte v období od 15. října do 15. prosince 2018 papíry Color Copy a vyhrajte plavbu pro dva největší výletní lodí "Symphony of the Seas" na jeden týden, včetně letenek do Miami!

Color Copy je prémiová značka papíru pro digitální barevný tisk, třída sama o sobě. Cesta cruiserem zvaným Symphony of the Seas a používání Color Copy mají spoustu společného - proto byla zvolena tato skvělá cena: oba jsou nejlepší ve své třídě a umožňují vám bezstarostně odpočívat a užívat si. 
 
Hlavní cenou je výlet pro 2 na největší výletní lodi světa po dobu jednoho týdne, včetně letenek do Miami. 
 
300 okamžitých výher (trička Color Copy). Výherci si mohou vybrat barvu a velikost online, vyfotit si sami sebe v tričku a fotku pak sdílet prostřednictvím sociálních sítí.
 

Na každém balíku papíru Color Copy najdete ve zmíněném období nálepku se soutěžním kódem. Týká se všech balíků a krabic (kromě cleverboxů) Color Copy, A4, v 90 a 100 gsm. 

Vítěz bude vyhlášen 20. prosince 2018 na Facebooku Mondi Group. Pořadatelem soutěže je společnost Mondi Group, výrobce papíru Color Copy.

Instrukce

 • Krok 1: Setřete stříbrný povrch nálepky na balících a krabicích.
 • Krok 2: Dvě varianty nálepky
  A: Jste vítěz!
  B: Nevzdávejte se! Máte druhou šanci vyhrát!
 • Krok: 3: Přejděte na stránku www.colorcopy.com/cruise, a zúčastněte se soutěže o hlavní cenu.
  A: Zadejte jedinečný kód nálepky a objednejte tričko v požadované velikosti a barvě. Zaregistrujte se, abyste se mohli zúčastnit soutěže o hlavní cenu.
  B: Druhá šance: zadejte jedinečný kód nálepky, a zkuste získat hlavní cenu nebo tričko znovu.
 • Krok 4: Cestujete s Color Copy! Vyhráli jste výlet na největší výletní lodi světa!

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Rychlý kontakt

Pokud s námi chcete mluvit po telefonu, poslat email nebo nás navštívit, naše kontaktní informace naleznete ZDE

Odmítnutí souhlasu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace