Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Virtuální obchodní dům digitálního tisku

Otevíráme Virtuální obchodní dům Igepa (VODI). Jeho ambicí je poskytnout zákazníkovi plnou podporu po celou dobu rozhodovacího procesu, tedy od zajištění nezávislých analýz proveditelnosti a návratnosti investic, přes konzultace a doporučení nejvhodnější technologie, až po samotnou dodávku a servis.

Igepa je dlouhodobým lídrem trhu v oblasti dodávek materiálů pro velkoformátový tisk a vizuální komunikaci. Široké portfolio produktů pro digitální tisk zahrnuje nejrůznější fólie a papíry jak v rolích, tak i ve formátech od A4 po B1 a dále i desky určené k přímému potisku nebo kašírování.

Igepa nabízí média vhodná pro všechny technologie digitálního tisku. Od produkčního tonerového tisku, přes inkoust ve formátech SRA3 a SRA3+ až po veškeré možnosti ve velkoformátovém tisku.

Od roku 2017 má Igepa ve své nabídce i velkoformátové tiskárny a dokončovací stroje. Za necelé 4 roky má Igepa v portfoliu téměř 50 strojů, k nimž samozřejmě poskytuje záruční i pozáruční servis a velká část z nich je k vidění a vyzkoušení i na showroomu v pražských Horních Počernicích. Igepa ve velkoformátovém tisku zastupuje značky, jako jsou např. Epson, EFI, Graphtec, Gunnar, Stahls, Flora, OKI nebo Flexa a dále i privátní značky např. laminátorů či řezaček.

Nyní společnost Igepa rozšiřuje nabídku o konzultace vhodných řešení i v digitálním produkčním tisku. Ve spolupráci s obchodními partnery, jako jsou např. Xerox či Kyocera, zajistí ukázky produkčních tiskových řešení. Kompletnost nabídky doplňuje poradenství a konzultace. Igepa v rámci Virtuálního obchodního domu nabízí i nezávislé zpracování analýz a studií společností GRAFIE CZ.
 

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18