Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

UV flatbed EPSON nově na showroomu Igepa

Představujeme první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000

Spolu se společností Epson jsme na našem showroomu poprvé v České republice představili a prezentovali tiskárnu SureColor SC-V7000, první UV LED plochou signage tiskárnu. 

Tiskárna SC-V7000 byla navržena s citem pro potřeby dnešních výrobců signmakingu. Důraz byl kladen na zrychlení výroby a nižší náklady na vlastnictví, a to bez kompromisu v kvalitě výstupu. Mezi klíčové prvky tiskárny se řadí tiskové hlavy Epson Micro Piezo v kombinaci s nově vyvinutou sadou deseti originálních inkoustů, která obsahuje šedou, červenou, bílou a lak ve standardu. Výsledkem je opravdu přesné podání barev. S pomocí softwaru Epson Edge Print RIP společně s kontrolérem pro UV flatbed lze tisknout snadno a rychle a opakovaně produkovat kvalitní výtisky. Tato UV flatbed tiskárna nabízí možnost tisknout až do formátu 2,5 x 1,25 m přímo na široké spektrum médií o síle až 80 mm, vč. akrylu, polykarbonátu, PVC, skla, hliníku, kovu, polyesteru, pěnových desek, styrenu, dřeva a kamene.

„Jsme nesmírně rádi, že jsme po dlouhé době mohli uspořádat fyzické setkání s novináři a představit jim tak naši novinku i s praktickou ukázkou toho, co zařízení dokáže. Epson SureColor SC-V7000 je unikátní zařízení s nekompromisně kvalitním tiskovým výstupem, který je třeba vidět naživo“, uvedl Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

„Neustále rozšiřujeme portfolio technologií pro velkoformátový tisk. Těší nás, že jsme první, kdo může v České republice představit naprostou novinku, tedy UV flatbed od Epsonu. V nabídce tak máme kompletní řadu Epson pro velkoformátový tisk, tedy eco-solvent, resin i UV technologie,“ dodává Petr Breburda, Managing Director Igepa.

Tiskárna je v showroomu Igepa k dispozici i pro širokou veřejnost, a to od 1. července 2021. Showroom se nachází na adrese Bystrá 761/10, budova F, 193 00 Horní Počernice. Domluvte si schůzku a přijďte vyzkoušet tisk i vy!

Více informací ZDE

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace