Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Textiltransferové materiály pro řezací plotry a tiskové verze nažehlovacích materiálů STAHLS

V našem sortimentu naleznete materiály společnosti STAHLS, které splňují nejvyšší standardy kvality a jsou vyráběnynejnovějšími technologiemi a výrobními postupy. Jedná se o nažehlovací fólie CAD-CUT® zpracovatelné na plotteru. Tato série obsahuje širokou paletu barev a materiálů, vhodných pro všechny druhy tkanin. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a snadno se používají. Vzorník vám na vyžádání zašleme poštou. Požehlovat lze i Softshell a to plotrovou fólií Premium Plus Sublistop.
>> Katalog plotrových nažehlovací fólií včetně aplikačních pokynů

Nabídka obsahuje i sérii digitálních médií CAD-COLOR®, kterou lze aplikovat na textilie zažehlovacím lisem. CAD-COLOR® nabízí jedinečné barevné variace a neuvěřitelnou stálost tisku. Díky těmto fóliím je možné tisknout barevná loga pro všechny typy látek včetně materiálů určených na funkční oblečení. Dosáhnete 100% krytí na tmavých textiliích a tisknout lze i plně barevné reflexní a metalické motivy. Požehlovat lze i materiál softshell a to tiskovou fólií Sublistop.
>> Katalog tiskových nažehlovací fólií včetně aplikačních pokynů


U Igepy můžete objednat i zažehlovací lisy STAHLS Hotronix®, Sprint®, MAXX®, které patří mezi nejpřesnější, inovační a technologicky nejpokročilejší zažehlovací zařízení na trhu. Lisy dominují svým designem, překonávají konkurenci v testech výkonu i v dalších oblastech a vydrží déle. Jsou spolehlivé a snadno se používají. Po dohodě si je můžete vyzkoušet v našem testovacím centru - showroomu.
>> Katalog zažehlovacích lisů

Laserový zaměřovač pro textitransfer
>> Ceník ke stažení

 

 

 

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace