Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Stěrka od ISEE2 SE360 skladem

ISEE2 vám přináší novou generaci stěrek… 
Se360TM [Squeegee Evolved 360]

!VAROVÁNÍ! 
MEZI VEDLEJŠÍ ÚČINKY PATŘÍ:
NÁHLÉ POHODLÍ, ELIMINACE ÚNAVY ZÁPĚSTÍ, KRÁDEŽE ZE STRANY SPOLUPRACOVNÍKŮ A NEOVLADATELNÝ ÚSMĚV.

 

97.032 | SE360 WRAP SET
Číslo artiklu: ZM-RAKEL-SE360-KIT
tato základní sada obsahuje:
1 x SE360 držák
1 x zelená stěrka (tvrdá)
2 x šedá stěrka (střední)

Informační leták ke stažení v pdf

Druhy výměnných stěrek:

Zelená stěrka (tvrdá) 97.034
Číslo artiklu: ZM-RAKEL-SE360-GREEN
3 ks v balení
Sada stěrek pro držák SE360 – základní

Tvrdé, neohebné stěrky pro každodenní užití v aplikaci na vinyl, nízká ohebnost. Speciálně navrženy pro maximalizaci tlaku směřujícího dolů na jakémkoli daném povrchu, ale nikoli pro použití na vinyl bez přechodové pásky.
Použití: řezaná grafika, proužky, přenosy atd.

Černá stěrka (měkká) 97.036
Číslo artiklu: ZM-RAKEL-SE360-BLACK
3 ks v balení
Sada stěrek pro držák SE360 – sada stěrek na restyling

Měkké, poloohebné stěrky, navržené speciálně z polyesterových mikrovláken pro zakřivené povrchy, u nichž je větší pružnost nezbytností. Nejvyšší pružnost pro křivky s neohebnou strukturou pro maximální tlak bez tahu spojeného s jinými stěrkami, žádné tření rovná se ŽÁDNÉ škrábance, bezpečnéi pro vysoce lesklé i matné fólie.
Použití: Polepy automobilů, laminace vysoce lesklých povrchů, matová laminace při dokončení vinylů, bez opakované laminace

Šedá stěrka (střední) 97.035
Číslo artiklu: ZM-RAKEL-SE360-GREY
3 ks v balení
Sada stěrek pro držák SE360 – sada stěrek pro polep

Středně ohebné stěrky navržené z polyesterových mikrovláken pro většinu plochých povrchů, u nichž je třeba menší pružnosti. Střední pružnost pro křivky bez pevné struktury pro maximální tlak bez tahu spojeného s jinými stěrkami, žádné tření rovná se ŽÁDNÉ škrábance, bezpečné pro vysoce lesklé i matné fólie.
Použití: Polepy reklamních vozidel, reklamy, ploché povrchy, povrchové aplikace ve všech oblastech.

Modrá stěrka(tvrdá karta) 97.037
Číslo artiklu: ZM-RAKEL-SE360-BLUE
3 ks v balení
Sada stěrek pro držák SE360

Tvrdé, neohebné stěrky pro každodenní užití při jakékoli aplikaci, velmi nízká pružnost. Tyto stěrky jsou navrženy speciálně pro maximalizaci tlaku směrem dolů na veškeré barevné povrchy za současného zachování pevného a trvalého ostří.
Použití: komerční polepy, polepy automobilů

Zlatá stěrka (střední tvrdost) 97.038
Číslo artiklu: ZM-RAKEL-SE360-GOLD
3 ks v balení
Sada stěrek pro držák SE360

Středně ohebné, polotvrdé stěrky speciálně navržené pro větší pružnost. Nejvyšší pružnost pro křivky s neohebnou strukturou a pro konstantně jemný tlak bez tahu spojeného s jinými stěrkami; zachovává si neustále spolehlivé ostří, více kontroly, hrana s nízkým třením, bezpečné tónování na všechny povrchy.
Použití: komerční polepy, polepy automobilů


Proč právě stěrku SE360?
Vylepšená stěrka 360 neboli SE360 byla vyvinuta speciálně k eliminaci syndromu karpálního tunelu. Má ergonomickou (do kužele tvarovanou) rukojeť, vytváří jakýsi můstek pro přirozenější úchop ruky, čímž jsou svaly a šlachy chráněny před dalším poškozením v této oblasti. Jak prokázaly nezávislé studie, tento nástroj dokáže zvrátit předchozí poškození středového nervu a eliminuje pravděpodobnost rozvinutí syndromu karpálního tunelu.

Co vlastně způsobuje syndrom karpálního tunelu?

Dochází k němu, když středový nerv, který vede z předloktí do dlaně ruky, podléhá opakovanému tlaku nebo stlačování v zápěstí. Velmi obvykle se to stává při používání běžné ploché stěrky nebo současných standardních průmyslových nástrojů pro aplikaci. Čím silnější úchop nebo více protisíly je potřeba, tím více se tento stav zhoršuje. To může uživateli během let způsobit velkou a neustávající bolest, slabost v postižené ruce, nebo dokonce nemožnost úchopu a/nebo držení předmětů.

Středový nerv ovládá cit na bříškách palce a prstů (nikoli malíčku) stejně jako impulzy některým malým svalům ruky, které umožňují pohyb prstů a palce. (Karpální tunel) – úzký, pevný průchod z vaziva a kostí v základně ruky, kde vede středový nerv a šlachy. Někdy se stává, že zhutňování podrážděného vaziva nebo jiné jeho zbytňování tunel zužuje a způsobuje stlačování středového nervu.

Výsledkem může být bolest, slabost nebo necitlivost v ruce a zápěstí vystřelující do paže. Ačkoli bolestivé pocity mohou poukazovat i na jiné stavy, což vyžaduje lékařské zhodnocení.

Ačkoli příznaky mohou odeznít ihned po operaci, plné zotavení může trvat měsíce. Někteří pacienti mohou trpět infekcí, poškozením nervu, ztuhlostí nebo bolestí v jizvě. Občas ztrácí zápěstí svou sílu, protože řez byl veden karpálními vlákny. Pacienti by měli po operaci podstoupit fyzioterapii k obnovení síly v zápěstí. Někteří pacienti po zotavení zjistí, že možná budou muset upravit pracovní úkony nebo dokonce změnit práci.

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17