Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

První instalace v ČR!

Igepa jako první instalovala u zákazníka velkoformátovou tiskárnu EPSON s Bulk Systemem. Sure Color SC-S80610L si vybral ART-JAZZ.

První instalace velkoformátové tiskárny Epson s Bulk Systemem u zákazníka v ČR

Společnost ART-JAZZ se zabývá výrobou interiérové a exteriérové reklamy od grafického návrhu až po samotnou realizaci. Firmě se daří a tiskne obrovské objemy dat. Zároveň chce ale svým zákazníkům dopřát nejvyšší kvalitu tisku. Nová velkoformátová tiskárna s externím Bulk Systemem, tedy velkokapacitními zásobníky inkoustu, byla jasnou volbou.

„Chcete-li tisknout v nejvyšší možné kvalitě a velkém objemu, tak tiskárna Epson SC-S80610L nemá na trhu konkurenci,“ prohlásila o svém důvodu pořídit si SC-S80610L společnost ART-JAZZ.

Igepa tak jako první v České republice instalovala tiskárnu Epson SC-S80610L u zákazníka. Zároveň už tuto velkoformátovou velkokapacitní tiskárnu můžete vidět v provozu na našem showroomu v Praze.

Další fotky ve Fotogalerii.

Epson vyhověl požadavkům zákazníků, kteří nechtěli ustoupit z kvality, ale potřebují tisknout velké objemy dat. Osvědčené špičkové modely velkoformátových tiskáren Epson SureColor SC-S80610 a SureColor SC-S60610 tak nyní můžete pořídit s velkokapacitními zásobníky inkoustu pro efektivnější produkční tisk s vynikajícími barvami. Oproti standardním 0,7 l cartridgím dokáže externí Bulk Systém se svými 1,5 l zásobníky ušetřit až 1/3 nákladů na inkoust.

 

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17