Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Ocenění ONYX Thrive

Získali jsme ocenění za největší zvýšení prodeje RIP software ONYX

Onyxu rozumíme a věříme mu my i naši zákazníci. Ocenila to i společnost Onyx Graphics, když na veletrhu FESPA v Mnichově předala české Igepě ocenění za největší zvýšení prodeje RIP software Onyx.

 

"Velmi nás těší, že jsme hned v prvním roce působení v oblasti prodeje velkoformátových tiskáren obstáli v konkurenčním prostředí a získali toto prestižní ocenění. Je vidět, že nám zákazníci důvěřují, chápeme jejich potřeby a dokážeme jim nejen nabídnout, ale hlavně vysvětlit, jaké softwarové řešení pro ně bude nejvhodnější," říká Richard Švab, Sales Manager Business Unit VISCOM.

Michal Fišer, servisní technik Igepa, k tomu dodává: "Pořízení tiskárny je vždy jen první krok k dosažení kvalitního výstupu. Další a neodmyslitelnou součástí je kvalitní a spolehlivý RIP. Při pořízení velkoformátové tiskárny Epson nebo OKI se náš servisní team vždy snaží vyslechnout potřeby zákazníka. Pomůžeme mu zorientovat se v softwarové nabídce ONYX a vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými verzemi, jako je RIPcenter, PosterShop, nebo Thrive. Následně má zákazník z naší strany veškerou podporu včetně pravidelného technického školení či konzultací přímo s lidmi ze společnosti Onyx.“

Igepa velkoobchod papírem se zabývá prodejem velkoformátových tiskáren OKI Color Painter od podzimu 2017. Na jaře 2018 přibyly v portfoliu i tiskárny Epson SureColor řady S a následně fototiskárny na vodní bázi Epson SureColor řady P. Od začátku sázíme hlavně na kvalitní a rychlý záruční i pozáruční servis, držení náhradních dílů a spotřebního materiálu skladem, důkladném zaškolení obsluhy při instalaci, nastavení profilů na míru a nově i na pořádání technických školení na software ONYX, jež mají naši zákazníci zdarma.

Společnost Onyx Graphics je lídrem v oblasti výkonného, spolehlivého softwaru pro velkoformátový tisk. Snaží se pomáhat zákazníkům zvýšit produktivitu, snížit náklady a získat konkurenční výhodu díky vynikající kvalitě tisku a barev. Za jejím úspěchem stojí 30 let neustálého vývoje RIP softwaru optimalizovaného speciálně pro velkoformátový inkoustový tisk. Nedávno byla představena verze ONYX 19. Pro více informací navštivte www.onyxgfx.com.

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17