Newsletter 3M - prosinec 2015Vážení profesionálové v oblasti reklamní grafiky,
v prosincovém čísle našeho newsletteru bychom vás rádi seznámili s ekologickými fóliemi, které jsou v 3M portfóliu k dispozici a současně vás informovali o novince z této série – grafické fólii 3M™ Envision™ 48C. Jedná o jedinečnou kombinaci polymeru bez PVC, jenž na trhu zatím nemá obdoby. Věříme, že vás tato novinka spolu s dalšími články zaujme a budete se chtít stát spolu s námi průkopníky na komerčně grafickém trhu.

Buďte jedineční se „zelenou“ střednědobou fólií pro tisk 3M Envision 48C, bez PVC
3M Envision 48C je fólie bez PVC, která vám nabízí výhodu udržitelnosti, a to za přijatelnou cenu. Její univerzálnost spočívá ve využití v interiéru i exteriéru, na značky, stěny, okna, podlahy atd. Je určena k použití s digitálními tiskárnami na solventní, UV a latexové bázi. Jak už bývá zvykem u fólií 3M, které jsou opatřené vzduchovými kanálky (3M Comply) a vlastností repozice (3M Controltac), její instalace je skutečně rychlá a snadná.
Fólie je vysoce trvanlivá a v kombinaci s laminací 3M 8048G bez PVC dosáhnete kromě zcela ekologického efektu, také vyšší odolnost vůči poškrábání a UV záření.
Fólii doporučujeme využít také v dopravním sektoru, kde je kladen veliký důraz na nehořlavost, na kterou byla tato fólie testována a splňuje požadavky dle norem EN EN45545-2 a EN13501-1.
Technický list 3M Envision 48C

 


3M Envision 480Cv3 bez PVC vám pomůže tam, kde si již nevíte rady


Revoluční prémiové tiskové fólie 3M Envision SV480Cv3 a LX480Cv3 jsou vysoce výkonné a vysoce flexibilní fólie s přidanou hodnotou bez PVC pro ty nejnáročnější operace. Díky svým vlastnostem se přizpůsobí složitému zakřivení, zvrásnění, prohlubním a nýtům. Ideální pro polep dodávek a všude tam, kde běžné fólie selhávají. Při aplikaci má nižší nároky na použití tepla než klasické lité fólie. Tento materiál je navíc vhodný pro grafiky na stěnách. Je opatřen technologiemi 3M Comply a 3M Controltac pro jednodušší aplikaci.

Technický list k 3M Envision 480Cv3


Možnosti aplikací s fólií 3M 480Cv3, uvidíte na následujícím videu:

 

Inspirujte se aplikacemi s fólií 3M DI-NOC

Fólie 3M DI-NOC jsou známé pro svou širokou škálu imitovaných materiálů. Využít je můžete místo dřeva, kůže, kovu a dalších. Jejich použití je téměř neomezené, nabízí možnost realizace vašich nápadů a navíc podněcují vaši fantazii k tvorbě neuvěřitelných výtvorů a děl. Inspirovat se můžete také následující realizací. Podívejte se na video, jak lze jednoduše přeměnit pobočku banky pomocí DI-NOCu bez omezení provozu:

Designtex 3M: After Hours from Designtex on Vimeo.

 

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Rychlý kontakt

Pokud s námi chcete mluvit po telefonu, poslat email nebo nás navštívit, naše kontaktní informace naleznete ZDE

Odmítnutí souhlasu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace