Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Katalog interiérového designu

Vydali jsme nový katalog plný inspirace na vylepšení interiéru díky osvědčeným a propracovaným designovým fóliím od společnosti LG Hausys.

Fólie pro dekoraci vnitřních prostor si získávají čím dál větší oblibu nejen pro svou rychlou a čistou instalaci. 
V prostředí gastronomie, hotelů, veletrhů, obchodů, ordinací, kanceláří, recepcí a v neposlední řadě i v soukromém sektoru, jsou designové fólie stále oblíbenější funkční alternativou. Zejména v interiéru je důležitá haptická kvalita a vzhled, který se co nejvíce blíží přírodě. Ne každá konvenční dekorativní fólie splňuje tato očekávání.

Velmi nás proto těší, že vám prostřednictvím nového katalogu můžeme nabídnout osvědčené a vysoce propracované designové fólie od společnosti LG Hausys. Všechny fólie jsou robustní, vícevrstvé a mají odolný a snadno čistitelný povrch. Pro usnadnění práce jsou vybaveny technologií vzduchových kanálků.

Tyto fólie samozřejmě splňují požadavky nařízení REACH, jsou v souladu s předpisy o požární ochraně (B1) a mají dokonce i certifikaci Lloyd Marine (IMO), jak byste od kvalitního výrobku očekávali.

Ušlechtilá povrchová úprava, vysoká kvalita, obrovský výběr a atraktivní ceny. To jsou designové filmy společnosti
LG Hausys, které poskytuje IGEPA. Pusťte se do navrhování!


SOLID:

Funkční design místností a objektů

Barevné a "tlumené" vzory s jemně reliéfním, matným povrchem nebo se speciálním reliéfem. Pro barevné akcenty v interiéru nebo také pro decentnější design větších ploch.

SOLID (Masiv) se také často používá v případech, kdy je kromě designových aspektů v popředí také funkčnost, např. pro hygienické účely, tam, kde jsou potřeba robustní a snadno čistitelné povrchy v nábytkářství, ordinacích, restauracích, koupelnách atd.


METAL

Okouzlující"

Jemně se třpytící kovové povrchy v různých barvách a s reliéfy, které při cíleném použití navozují ušlechtilou a luxusní atmosféru.

Široká škála efektů také umožňuje např. design v duchu vintage industriálního vzhledu. Nechte se inspirovat.

 


CLASSIC WOOD

Dotkněte se!

To, co z fólií v dekoru klasického dřeva dělá výjimečný zážitek, je dáno jedinečným spojením fólie a laminace. Dřevěný dekor fólie a struktura povrchové laminace jsou přesně sladěny v komplexním přesně na sebe navazujícím složitém procesu.

Zejména při krátké pohledové vzdálenosti vás okouzlí obzvláště realistický a přirozený vzhled. Tento dojem podporuje hluboký reliéf a moderní matný povrch.


BIG WOOD

Jako z jednoho kusu

V této sérii se dekor dřeva opakuje pouze každých 1,5 m. Obvyklá délka na trhu je přibližně 75 cm. To umožňuje mnohem realističtější zobrazení např. letokruhů, dlouhých přechodů zrnění atd.

Zejména při velkoplošném lepení zajišťuje tento efekt živý vzhled. Ale i jednotlivé předměty, jako jsou dveře, vypadají, jako by byly vyrobeny z jednoho kusu.

 


PREMIUM WOOD

To musíte zažít!

Hlubší reliéf povrchu zajišťuje přirozenou a na dotek příjemnou povrchovou strukturu.

Speciální struktura této řady vytváří dojem skutečného dřevěného prvku. Reliéf je proto vhodný zejména pro zpracování na stoly, pulty a skříňky.

 


WOOD

Zvýrazní prostor

V této sérii najdete mimořádně bohatý výběr, včetně exotických struktur a druhů dřeva.

Povrchy v různých formách (v pravém slova smyslu) umožňují optimální výběr produktu v závislosti na zamýšleném použití.

 


BIG MARBLE

Ideální pro velké plochy

Plocha, která se před opakováním vzoru zvětší 1,8 krát, umožňuje působivé aplikace - dokonce i ve velkém prostoru.

Nádherné mramorování a křivky přirozené struktury lze živým způsobem reprodukovat.

 


MARBLE & STONE

Šik!

Tato série obsahuje věrné repliky kamenných a mramorových povrchů.

Pro elegantně luxusní úpravy povrchů nebo zvýraznění předmětů.

 

 


FANCY / LEATHER 

Funkční

Dekory v této sérii kombinují robustnost fólie s realistickým vzhledem textilu a kůže.

Zvláště vhodné v místnostech, kde je požadována útulná atmosféra, ale očekává se také vysoká funkčnost z hlediska hygieny a čištění.

 


Katalog ke stažení ZDE.

Pokud máte zájem o tištěný katalog, nechte nám na sebe kontakt, brzo se Vám ozveme.

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace