Igepa Select 2019

Zveme vás na legendární veletrh! Igepa a její dodavatelé ukáží stroje a média, nabídnou zajímavé semináře a skvělé akce.

Výstavní počin roku 2019! IGEPA SELECT přichází již posedmé. Od 12. do 14. září vám ukážeme svět vizuální komunikace na výstavišti Ulm v Německu.

Na více než 5 000 čtverečních metrech vám my a naši dodavatelé ukážeme stroje a média, nabídneme poutavé semináře a skvělé akce. 3 dny zážitků završíme chutným cateringem, výstavní party a péčí o vaše děti.

Zúčastněte se a zajistěte si volné vstupenky. Letošní program je opět rozšířen a organizace již nyní jede na plné obrátky. Více informací, registraci zdarma, všechny novinky a akce k IGEPA SELECT najdete na www.igepa-select.de.

Náš tip: Naplánujte si návštěvu výstavy na 2 dny a zúčastněte se jedinečného programu seminářů a workshopů.

Česká Igepa bude mít na IGEPA SELECT svůj stánek. Představíme vám náš laminátor Master Sealer a řezačku Master Cutter a spoustu zajímavých materiálů. Přijeďte se na nás podívat! Těšíme se na setkání.

 

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Rychlý kontakt

Pokud s námi chcete mluvit po telefonu, poslat email nebo nás navštívit, naše kontaktní informace naleznete ZDE

Odmítnutí souhlasu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace