Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Igepa CZ Select

Společnost Igepa CZ uspořádala ve dnech 1. – 2. listopadu 2022 partnerské dny pro své zákazníky. Účastníci se mohli dozvědět vše, co potřebovali, o materiálech, softwaru i technologiích pro digitální a velkoformátový tisk na jednom místě.

Igepa tak přišla na český trh s unikátní akcí, kdy se její přední partneři spojili, aby zákazníkům představili nové materiály nejen pro digitální tisk, velkoformátové tiskárny a dokončovací stroje, ale v rámci partnerství VODI (Virtuální obchodní dům digitálního tisku) i nejširší nabídku produkčních digitálních tiskáren.

Dvoudenní akce byla koncipována jako:

  • výstavní - jednotliví partneři měli své "stánky", kde představili své produkty individuálně a byl i dostatek času a prostoru na diskuzi;
  • prezentační - v rámci doprovodného programu odprezentovala Igepa i partneři nejžhavější novinky a trendy;
  • praktická - součástí programu byly i krátké workshopy s praktickými ukázkami, jak na jednotlivé materiály, jejich lepení či potisk (např. car wrapping, ochranné fólie, tapety), dále byly představeny technologie, např. Epson Resin, či produkční digitální tiskárny, práce na DTG tiskárnách a zažehlovacích lisech atd.

Aktivně se zúčastnili přední dodavatelé: Celkem se obou dnů zúčastnilo přes 100 zákazníků.

Návštěvníci mohli vidět vedle produkčních tiskových strojů XEROX® VERSANT 280 a XEROX® IRIDESSE PRODUCTION PRESS i RICOH Pro C7200 a Canon Colorado 1650 nebo si jít poslechnout prezentace o strojích HP a KYOCERA TASKalfa Pro 15000c.

Přímo se zástupci papíren Mondi a Sappi mohli zákazníci probrat své požadavky, vyzkoušet velkoformátové tiskárny Epson nebo plotry Graphtec, zažít nové materiály pro reklamu společností Guandong a General Formulations, vyzkoušet zažehlování na textil s novým zažehlovacím lisem STAHLS' a seznámit se s novinkami v zažehlovacích fóliích. Na dveřích dodávky mohli dále vyzkoušet aplikaci car wrappových a ochranných filmů 3M nebo všemi smysly vnímat novinky v interiérovém designu od Avery Dennison. Dále byly k vidění dokončovací stroje Horizon.

Cílem Igepa CZ Select bylo uspořádat akci tak, aby byla maximálně přínosná pro zákazníky. Aby viděli konkurenční stroje i materiály na jednom místě. A dostat velkou část portfolia do povědomí zákazníků, kteří běžně nakupují typicky jen od jedné divize Igepa. 

Fotografie z akce najdete ZDE.

Krátké video najdete ZDE.

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17