Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Igepa CZ Select

Srdečně vás zveme na partnerské dny Igepa – vše, co potřebujete vidět a vědět o materiálech, softwaru i technologiích pro digitální a velkoformátový tisk na jednom místě!

Představujeme na českém trhu unikátní akci, Igepa CZ Select. Na jednom místě budete mít možnost vidět, zažít a dozvědět se o novinkách v našem portfoliu napříč všemi divizemi. Naši přední partneři vám sami představí nové materiály nejen pro digitální tisk, velkoformátové tiskárny a dokončovací stroje a v rámci partnerství VODI (Virtuální obchodní dům digitálního tisku) i nejširší nabídku produkčních digitálních tiskáren.

Kdy a kde?

1. - 2. 11. 2022, Demonstrační a školicí středisko Graffin, Kácov 332

Dvoudenní akce je koncipována jako:

  • výstavní - jednotliví partneři budou mít své "stánky", kde představí své produkty individuálně a bude dostatek času a prostoru na diskuzi;
  • prezentační - v rámci doprovodného programu vám Igepa i partneři odprezentují nejžhavější novinky a trendy;
  • praktická - součástí programu budou i krátké workshopy, kde vám ukážeme prakticky, jak na jednotlivé materiály, jejich lepení či potisk (např. car wrapping, ochranné fólie, tapety) nebo obecně představíme technologie (např. Epson Resin, či produkční tiskárny, práci na DTG tiskárnách a zažehlovacích lisech atd.).

Aktivní účast potvrdili přední dodavatelé:  

Přesný program prezentací a workshopů bude brzo zveřejněn.

Nezmeškejte příležitost vidět vše na jednom místě a promluvit si s odborníky přímo od výrobců. 

Registrujte se zdarma formulářem níže nebo ZDE.

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17