Svět papíru, obalů a vizuální komunikace

Antibakteriální laminace RI-DEFEND

Antibakteriální laminace Ritrama pro udržení kontroly nad bakteriální zátěží na každém povrchu

RI-DEFEND je nová vysoce technologická laminovací fólie. Obsahuje antibakteriální látky, které ničí a zabraňují růstu až 99,9 % (testováno podle ISO 22196: 2011) nebezpečných bakterií* na povrchu fólie.

* Včetně bakterií jako jsou: E. coli, enterokok faecalis, listerie monocytogenes, klebsiella pneumoniae, salmonella enteritidis.

RI-DEFEND se doporučuje pro laminování libovolného typu digitálně tištěné grafiky. Je vhodný pro venkovní i vnitřní použití a je také určen k antimikrobiální ochraně povrchů ve všech oblastech vyžadujících vysokou úroveň hygieny, jako jsou nemocnice, kanceláře, veřejná místa, obchody, kina atd.

Antibakteriální laminace pro každý typ grafiky

RI-DEFEND je polymerická laminovací fólie s akrylovým permanentním lepidlem. Je vhodná k laminování jakéhokoli typu grafiky, kterou tak chrání a udržuje čistou, a to i v případě venkovních aplikací. 

Aby byl zajištěn nejvyšší bezpečnostní standard, může být tento film ošetřen různými dezinfekčními směsmi, jako je chlornan sodný 0,1%, benzalkoniumchlorid 5,0% a ethanol 70%, aby se zabránilo šíření COVID-19.

  • Povrchová úprava lesklá čirá
  • Tloušťka: 80 μ
  • Šířka: 137 cm
  • Návin: 30 m
  • Dostupnost na poptání

Produktový list ke stažení ZDE

Další novinky

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17