Řezací plotry Graphtec


Na showroomu Igepa CZ v Praze-Horních Počernicích vám rádi předvedeme všechny typy řezacích plotrů Graphtec - rolové i ploché (flatbed). Na jednom místě tak můžete vyzkoušet a porovnat výsledky řezání. Máte-li zájem o nezávaznou návštěvu showroomu a předvedení řezacích plotrů Graphtec, neváhejte nás kontaktovat.

Na stroje prodané společností Igepa CZ poskytujeme záruční i pozáruční servis zkušenými českými techniky a to po celé České republice.

Řezací plotr Graphtec FC9000
Graphtec FC9000

Světová špička mezi řezacími plotry. Vlajková loď řezacích plotrů Graphtec s pokročilými funkcemi. Vhodný i pro řezání dopravního značení, okenních fólií a velkých grafik.

Více >
Řezací plotr Graphtec CE7000
Graphtec CE7000

Vylepšené základní funkce a vynikající poměr výkon / cena. Řezací plotr série CE7000 má stejně vysokou účinnost, jako vlajkový model FC9000, navíc s vysokou efektivitou nákladů.

Více >
Automatický podavač Graphtec F-Mark2 pro řezací plotrPC7000
F-Mark2

Automatický podavač archů pro řezací plotry řady CE7000. Ideální pomocník při produkci samolepek, štítků a nažehlovacích fólií. Vhodná volba pro následné procesy tisku na vyžádání.

Více >
Flatbed řezací plotr Graphtec FCX2000
Graphtec FCX2000 / FCX4000

Ploché řezací plotry (flatbed) vhodné pro řezání krejčovských šablon, dopravního značení, průmyslového zboží a výrobu papírových obalů. Chytré řešení pro nízkou produkci a tvorbu prototypů z pevných materiálů.

Více >