Canon Colorado 1650


Tiskárna nové generace. Bezkonkurenční automatizace.

Prozkoumejte se svou firmou nové obzory díky ohromující řadě aplikací. Jedinečná technologie FLXfinish+ nabízí výběr mezi lesklým nebo matným povrchem, a nyní dokonce i kombinaci obou na jednom výtisku. Bez nutnosti měnit inkousty, média nebo mít další lakovací kanál. Vytvářejte designové tapety, úchvatné obtisky nebo luxusní podsvětlená média, která upoutají pozornost, a zároveň dodržujte šibeniční termíny při nízkých nákladech.

Jedno kliknutí. Dvě povrchové úpravy. Jeden výtisk.

Potěšte své zákazníky lesklými bannery, které udělají dojem, nebo tapetami s dokonalým matným povrchem a vynikajícími barvami – to vše vytištěno na jednom zařízení. Není třeba měnit inkousty ani média! S technologií FLXfinish+ nyní jednoduše a spolehlivě vytvoříte výtisky, které kombinují matnou a lesklou povrchovou úpravu, a to bez dalšího lakovacího kanálu.

Nedostižná univerzálnost
Vytvářejte odolné kvalitní výtisky na různá média, včetně SAV, polyesterových textilií, materiálů citlivých na teplo i běžného, povrchově neupraveného papíru. Flexibilní a pružnější složení inkoustů UVgel zajišťuje dokonalou stabilitu obrazu i při skládání, ohýbání a napínání výtisků.

Průlomová produktivita
Zkrácení dodacích lhůt díky konzistentně vysokým výstupním rychlostem a rychlému vyřízení úloh. Dvě role médií s online přepínáním a funkcí doplňování inkoustu při tisku zajišťují nepřetržitý tisk pro nesrovnatelnou produktivitu.

Bezkonkurenční automatizace
Tiskárny již není třeba hlídat: spolehněte se na nepřetržité monitorování trysek, praktickou automatickou údržbu tiskových hlav, automatizované podávání médií a modul navíjení role.

Nižší provozní náklady
Zvyšte své zisky díky nižší spotřebě inkoustu, nízkým nákladům na údržbu a úsporným médiím. Ušetřete cenný čas obsluhy díky bezkonkurenční automatizaci.

Technologie UVgel

Jedinečná technologie „print-then-cure“ (tisk a poté vytvrzení) s okamžitě schnoucími gelovými inkousty tvrzenými UV LED světly. Výhodou gelu oproti kapalině je, že je možné nanést více inkoustu při menším počtu průchodů tiskových hlav, aniž by se inkoust sléval nebo prosakoval do média a přes něj. Výsledkem jsou nesmírně ostré výtisky s širokým barevným gamutem. Bez zápachu a extrémně odolné.

Technologie FLXfinish+
Tato důmyslná technologie maximalizuje výhody technologie UVgel pomocí jednokrokové nebo dvoukrokové strategie vytvrzování. Nabízí výběr mezi lesklým nebo matným povrchem a smíšeným matným/lesklým povrchem bez nutnosti měnit inkousty nebo média nebo mít další lakovací kanál. Užijte si zářivé matné výtisky na hladkých nebo poréznějších/strukturovaných médiích, jako je necoatovaný běžný papír.

Inkousty UVgel
Flexibilní a pružné inkousty umožňují tisk na širokou řadu médií, včetně běžného papíru, samolepicích vinylů a polyesterového textilu. Zvýšená pružnost zajišťuje, že výtisky můžete bez problémů ohýbat nebo skládat a použít pro aplikace, jako jsou textilní bannery nebo umělecká plátna.

Technologie PAINT
Tiskárnu již není třeba manuálně udržovat, protože stav trysek v tiskových hlavách nepřetržitě sleduje technologie piezoakustických integrovaných trysek (Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology neboli PAINT). Když je zjištěna porucha, příslušná tryska se (dočasně) vypne a je kompenzována sousedními tryskami. Když nastane čas, tiskové hlavy se vyčistí. Plně automatizovaná činnost.
 

Technické údaje a další vlastnosti tiskárny Canon Colorado 1650 najdete v brožuře.